Jdi na obsah Jdi na menu
 


! Pre zväčšenie je potrebné na pohár kliknúť !

Obrazek


1. miesto




1.ročník - HC THC - Konopes

2.ročník - Turnaj "A" - Bratislava Crashers - Mišo12
2.ročník - Turnaj "B" - Beach Fun - Davso

3.ročník - Turnaj "A" - Kocúri z Furče - Katwomen
3.ročník - Turnaj "B" - Galwegians - Gustave

4.ročník - Turnaj "A" - Online Team - Janiček
4.ročník - Turnaj "B" - HC EMCO Teplice - Hugies

5.ročník - Turnaj "A" - Online Team - Doodee ( Janíček )
5.ročník - Turnaj "B" - Košické Maky - Jozef1969

6.ročník - Turnaj "A" - HC - LM FALCONS - Truhlicek
6.ročník - Turnaj "B" - Hlohovec Lords - Barcho

7.ročník - Turnaj "A" - HC - LM FALCONS - Truhlicek
7.ročník - Turnaj "B" - HC THC - Konopes

8.ročník - Turnaj "A" - Dianka ľúbi Tomáška - Nosko
8.ročník - Turnaj "B" - HC THC - Konopes

9.ročník - Turnaj "A" - Dianka ľúbi Tomáška - Nosko
9.ročník - Turnaj "B" - Galwegians - Gustave

10.ročník - Martin Northstars - Petrus

11.ročník - Martin Northstars - Petrus


Obrazek


2. miesto





1.ročník - Turnaj "A" - Bojnice Rebels - Bero1981

2.ročník - Turnaj "A" - Carpathia Lumberjacks - Newman
2.ročník - Turnaj "B" - Tamarky - Tamara

3.ročník - Turnaj "A" - HC36 Skalica Forever - Benq
3.ročník - Turnaj "B" - Žilina Avengers - MetlaK

4.ročník - Turnaj "A" - HC Železný Brod - Goalie
4.ročník - Turnaj "B" - Stanyk - Stanyk

5.ročník - Turnaj "A" - Slovakia Mad Fighters - Jeronimo
5.ročník - Turnaj "B" - HK Ballroom Dancers - MetlaK

6.ročník - Turnaj "A" - Trollteam - Trollo
6.ročník - Turnaj "B" - Slovakia Mad Fighters - Jerronimo

7.ročník - Turnaj "A" - ACM Sharks - Imo
7.ročník - Turnaj "B" - Hlohovec Lords - Barcho

8.ročník - Turnaj "A" - HC - LM FALCONS - Truhlicek
8.ročník - Turnaj "B" - TGC Košice Hunters

9.ročník - Turnaj "A" - Martin Northstars - Petrus
9.ročník - Turnaj "B" - HC Zeli Flames Košice - Zeliman

10.ročník - HC THC - Konopes

11.ročník - HC THC - Konopes


Obrazek



3. miesto




1.ročník - Turnaj "A" - Slovac Shot - Benq

2.ročník - Turnaj "A" - _VL_ - VL
2.ročník - Turnaj "B" - Yama Team Snippers - Prasiak číslo 2

3.ročník - Turnaj "A" - Black Bongo - b.F
3.ročník - Turnaj "B" - JokeS - Hrošik

4.ročník - Turnaj "A" - Trenčín´s sons of liberty - Orange1
4.ročník - Turnaj "B" - Mhk32 Meso - Meso

5.ročník - Turnaj "A" - Železný Brod - Goalie
5.ročník - Turnaj "B" - HC Kyborgové Malá Skála - T.kubicek

6.ročník - Turnaj "A" - 1 HC Michalovce - Majster
6.ročník - Turnaj "B" - HC Vranov Maple Leafs - Tomo11

7.ročník - Turnaj "A" - HC Mountfield Mateees - Matiseek
7.ročník - Turnaj "B" - HC Zeli Flames Košice - Zeliman

8.ročník - Turnaj "A" - Lagrangeove Multiplikátory - Diferencial
8.ročník - Turnaj "B" - HC Zeli Flames Košice - Zeliman

9.ročník - Turnaj "A" - Turčiansky sv. Martin - Chalupar

9.ročník - Turnaj "B" - HC THC - Konopes

10.ročník -

11.ročník -


Obrazek



Superpohár




5.ročník - Online Team - Košické Maky - 3:0

6.ročník - HC - LM Falcons - Hlohovec Lords - 4:1

7.ročník - HC-LM Falcons
- HC THC - 3:4

8.ročník - Dianka ľúbi Tomáška
- HC THC - ???

9.ročník - Dianka ľúbi Tomáška - Galwegians - ???

10.ročník - Martin Northstars - Dianka ľúbi Tomáška - ???

11.ročník - Martin Northstars - HC THC - 0:4


Obrazek


Brankár




1.ročník - Turnaj "A" - Dobroslav Bludovič - Zobraci - 95,50 %


2.ročník - Turnaj "A" - Josef Přibyl - Bratislava Crashers - 97,80 %
2.ročník - Turnaj "B" - Luboš Žáry - Žilina Avengers - 93,25 %

3.ročník - Turnaj "A" - Ervins Rudzitis - Trenčín´s sons of liberty - 95,12 %
3.ročník - Turnaj "B" - Jon Kjolberg - Galwegians - 94,80 %

4.ročník - Turnaj "A" - Alvaster Nilsmark - HC Jastraby - 94,64 %
4.ročník - Turnaj "B" - Imrich Príbela - HC EMCO Teplice - 94,19 %

5.ročník - Turnaj "A" - Bohuš Sýkora - Trenčín´s sons of liberty - 94,51 %
5.ročník - Turnaj "B" - Ľuboš Žáry - HK Ballroom Dancers - 95,99 %

6.ročník - Turnaj "A" - Ylermi Ekman - HC-LM FALCONS
6.ročník - Turnaj "B" - Roman Lešťák - Hlohovec Lords

7.ročník - Turnaj "A" - Ylermi Ekman - HC-LM Falcons - 89,80 %
7.ročník - Turnaj "B" - Roman Lešťák - Hlohovec Lords - 96,24

8.ročník - Turnaj "A" - Mirko Witten - Lagrangeove Multiplikátory - 95,27 %
8.ročník - Turnaj "B" - Alfréd Fabo - HK Rybky - 94,58 %

9.ročník - Turnaj "A" -
9.ročník - Turnaj "B" -


Obrazek



Asistent




1.ročník - Turnaj "A" - Torbjom Alsvik - HC Mintals - 5


2.ročník - Turnaj "A" - Leonard Kapičák - HC La Hashisinsh - 9
2.ročník - Turnaj "B" - Max Wälte - Košice Bears - 11

3.ročník - Turnaj "A" - Boris Gubáň - HC Vykopavky z PB - 17
3.ročník - Turnaj "B" - Karlis Liberis - JokeS - 16

4.ročník - Turnaj "A" - Silla Zehr - Online Team - 21
4.ročník - Turnaj "B" - Radovan Lahučký - Mhk32 Meso - 13

5.ročník - Turnaj "A" - Ladislav Vanečko - Online Team - 18
5.ročník - Turnaj "B" - Levoslav Kovalčík - HC Vranov Temons - 19

6.ročník - Turnaj "A" - Aivars Vadlevskis - Trollteam - 12
6.ročník - Turnaj "B" - Alain Marchand - YDBsFAMILY - 17

7.ročník - Turnaj "A" - Kevin Petit - HC Mountfield Mateees - 17
7.ročník - Turnaj "B" - Bohumír Baťo - HC THC - 32

8.ročník - Turnaj "A" - Václav Kotek - Skalica HK 36 - 16
8.ročník - Turnaj "B" - Marián Mosnár - HC THC - 25

9.ročník - Turnaj "A" -
9.ročník - Turnaj "B" -


Obrazek



Strelec




1.ročník - Turnaj "A" - Alfred Godlewski - MHL Krako - 7

2.ročník - Turnaj "A" - Arttu Kokko - HC La Hashisinsh - 12
2.ročník - Turnaj "B" - Jozef Dubnický - Ružomberok Angels - 13

3.ročník - Turnaj "A" - Valter Steinnes - Black Bongo - 17
3.ročník - Turnaj "B" - Alan Duberry - HC Kobra Pardubice - 19

4.ročník - Turnaj "A" - Matej Zboril - HC THC - 22
4.ročník - Turnaj "B" - Tore Standal - Anaheim Ducks - 16

5.ročník - Turnaj "A" - Matej Zboril - HC THC - 20
5.ročník - Turnaj "B" - Mohammed Borstad - HC Sviadnov - 19

6.ročník - Turnaj "A" - Arttu Kyyrä - HC-LM FALCONS - 23
6.ročník - Turnaj "B" - Oskari Moisanen - YDBs FAMILY - 31

7.ročník - Turnaj "A" - Mirko Kovačevič - 18
7.ročník - Turnaj "B" - Bohumír Baťo - HC THC - 30

8.ročník - Turnaj "A" - Ján Menšík - Skalica HK 36 - 17
8.ročník - Turnaj "B" - Marián Mosnár - HC THC - 27

9.ročník - Turnaj "A" -
9.ročník - Turnaj "B" -  


Obrazek



Kanadské bodovanie




1.ročník - Turnaj "A" - Rudolf Mojžiš - HC THC - 4 + 4

2.ročník - Turnaj "A" - Arttu Kokko - HC La Hashisinsh - 12 + 6
2.ročník - Turnaj "B" - Jozef Dubnický - Ružomberok Angels - 13 + 7

3.ročník - Turnaj "A" - JValter Steinnes - Black Bongo - 17 + 10
3.ročník - Turnaj "B" - Alan Duberry - HC Kobra Pardubice - 19 + 10

4.ročník - Turnaj "A" - Dominik Coufal - HC THC - 17 + 19
4.ročník - Turnaj "B" - Martin Dauber - Mhk32 Meso - 13 + 7

5.ročník - Turnaj "A" - Dominik Coufal - HC THC - 16 + 13
5.ročník - Turnaj "B" - Levoslav Kovalčík - HC Vranov Temons - 13 + 19

6.ročník - Turnaj "A" - Arttu Kyyrä - HC-LM FALCONS - 23 + 7
6.ročník - Turnaj "B" - Oskari Moisanen - YDBs FAMILY - 31 + 11

7.ročník - Turnaj "A" - Kevin Petit - HC Mountfield Mateees - 11 + 17
7.ročník - Turnaj "B" - Bohumír Baťo - HC THC - 30 + 32

8.ročník - Turnaj "A" - Ján Menšík - Skalica HK 36 - 16 + 17
8.ročník - Turnaj "B" - Marián Mosnár - HC THC - 27 + 25

9.ročník - Turnaj "A" -
9.ročník - Turnaj "B" -