Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár Environ cup




  • Pohára Environ cup sa zúčastnia mužstvá 1. až 4. ligy Turnaja "B"
  • Hrací deň - streda
  • Zápasy - Play off
  • systém K.O.
  • žrebovanie len po osemfinále

Obrazek





1. kolo

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
15.4
HC Neštěmice
Krakowskie Smoki
-
15.4
Pivoteam
Big Hitters
3 : 0
15.4
HC Rozkvet POV. BYSTRICA
Darlings
3 : 0
15.4
Pikovnici
Hc Nižná Boca
0 : 3
15.4
Dubravka Devils Team
kezmarcane
7 : 0
15.4
HKMpekO
los muchachos
7 : 0
15.4
HC Chlpaté Gorili VK
HC KONFLIKT
-
15.4
HC Joiners Stupava B
HC Beer
3 : 0
15.4
-MASTER-TEAM-
Galwegians
0 : 3
15.4
Slovak sediment
HC Vranov Maple Leafs
0 : 3
15.4
Hurikan bratislava
ILUZE
3 : 0
15.4
HC Kuzmanyho
SPISSKA NOVA VES2 : 0
15.4
Juhasi Trybsz SSA
Legia Warszawa
3 : 0
15.4
HK Rybky
Pitbulki Łódź
0 : 2
15.4
TGV Kosice Hunters
tahajnabranu
2 : 0
15.4
Dezikerovci
HC Puma Janova Lehota
3 : 2
15.4
pezinok
Maly Saris Snipers
3 : 0
15.4
HK SPORKOVCE
THC Northern Lights 2 : 5
15.4
HC ZELI FLAMES KOŠICE
HC Andy NITRA
2 : 0
15.4
hurikán bratislava
MHK-08 HARRY POTTER
3 : 0
15.4
Hlohovec Lords
`Hk Thc skilL*Stupava*3 : 0
15.4
HC Lietajúci Pelikáni
N I T R A aréna
0 : 3
15.4
The Necromancers°
Crazy lions
6 : 0
15.4
dreamzkillaz
HK Dubrava
0: 10
15.4
HC BluPoP
HC M&S
0 : 3
15.4
1. FC Mier
Oskar North Star
0 : 3
15.4
HC Zrebci Presov
HK Šľachtiteľ Malý Šariš
0 : 3
15.4
Slovakia Mad Fighters
FERDOS
3 : 0
15.4
HC Jastraby
1.HK Podrečany
-
15.4
Niedźwiedzie Bytom
HC THC
0 : 3
15.4
Mucilage Dragons
Hc Black Devils Poprad®
6 : 0
15.4bamov manschaft
MHK Dubnica ®
0 : 3

2. kolo

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
22.4
HC Rozkvet POV. BYSTRICAHC Vranov Maple Leafs0 : 10
22.4Hc Nižná BocaMucilage Dragons0 : 3 k
22.4Dubravka Devils TeamHKMpekO3 : 1
22.4HC Joiners Stupava BOskar North Star4 : 3
22.4Hurikan bratislavaJuhasi Trybsz SSA0 : 3 k
22.4HK Dubrava

22.4HC Kuzmanyho

22.4TGV Kosice Huntershurikán bratislava6 : 0
22.4DezikerovciTHC Northern Lights2 : 3 pp
22.4pezinokHC ZELI FLAMES KOŠICE2 : 3
22.4Hlohovec LordsPitbulki Łódź4 : 1
22.4N I T R A arénaGalwegians3 : 0 k
22.4The Necromancers°

22.4HC M&SPivoteam1 : 6
22.4HK Šľachtiteľ Malý ŠarišSlovakia Mad Fighters5 : 6
22.4MHK Dubnica ®HC THC2 : 5

Osemfinále

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
29.4
PivoteamHC THC2 : 7
29.4
The Necromancers°THC Northern Lights5 : 1
29.4
Mucilage DragonsHC Joiners Stupava B4 : 1
29.4
HC ZELI FLAMES KOŠICETGV Kosice Hunters3 : 5
29.4
HC Vranov Maple LeafsHK Dubrava1 : 2
29.4
Slovakia Mad FightersN I T R A aréna1 : 6
29.4
Juhasi Trybsz SSADubravka Devils Team1 : 5
29.4
HC KuzmanyhoHlohovec Lords1 : 4

Štvrťfinále

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
6.5
HC THCThe Necromancers°5 : 0
6.5
Mucilage DragonsTGV Kosice Hunters5 : 3
6.5
HK DubravaN I T R A aréna5 : 6pp
6.5
Dubravka Devils TeamHlohovec Lords2 : 3pp

Semifinále

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
13.5
HC THCMucilage Dragons7 : 6
13.5
N I T R A arénaHlohovec Lords0 : 3

Finále

Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
19.6
HC THCHlohovec Lords3 : 1